top of page

KEYNOTE

KONUŞMA BAŞLIKLARI

KRİZ DÖNEMLERİNDE DEĞİŞİM YÖNETİMİ

Kriz dönemleri belirsizlik dönemleridir. Belirsizliğin yol açtığı kaygı, bireyler ve şirketler için tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır. Bu dönemde açığa çıkacak etkin liderlik dinamikleri kurumların en büyük silahıdır.

iletişim için..

DEĞİŞİM LİDERLİĞİ & STRATEJİ

Değişim Liderliği'nin temel unsurlarının yanı sıra stratejiye yeni nesil tanım ve yaklaşım.

İletişim için..

LİDERİN GELECEK AJANDASI

VUCA dünyasında yeni nesil organizasyonel liderliğin değişen tanımı. Kendimizi ve organizasyonlarımızı geleceğe hazırlayabilmenin en etkin yolları.

İletişim için..

YENİ NESİL GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON

Kurumiçi girişimcilik ve yeni nesil "startup" ekosisteminin temel yapı taşları. İnovasyon üzerine organizasyonel kültürü değiştirecek nitelikte son trend yaklaşımlar.

İletişim için..

MÜKEMMEL MÜŞTERİ DENEYİMİ

Pazarlamanın en kritik unsuru müşterilerin beklenti, ihtiyaç ve algıları üzerine yeni nesil bir ufuk turu. Rekabette öne çıkaracak en başarılı örneklerle rafine edilmiş müşteri deneyimi uygulamaları.

İletişim için..

ETKİLİ TAKIMLAR KURMA VE YÖNETME

Etkin, sonuç üreten, işbirlikçi, kapsayıcı ve aidiyet katsayısı yüksek ekipler nasıl kurulur? Sonrasında bu ekipler nasıl sürdürülebilir performans ile yönetilir? Bu sorulara kalıcı cevaplar içeren bir bilgi & motivasyon turu.

İletişim için..

YENİ KUŞAK GEÇİŞİ VE LİDERLİK

İş dünyasında Y ve Z kuşaklarının devreye girmesiyle tanımı ve etkisi değişin insan faktörü; ona liderlik etmesi beklenen yaklaşımları da beraberinde değiştirdi. Yeni kuşakların gelişiyle karma kuşaklı organizasyonları nasıl liderlik edebiliriz? 

İletişim için..

Please reload

bottom of page