top of page

EĞİTİM & DANIŞMANLIK

BAŞLIKLARI

YENİ NORMAL VE DİJİTAL LİDERLİK

Pandemi sırasında dünyanın dijitalleşme süreci gerek farkındalık gerekse öncelikler açısından ön plana çıktı. Değişen dünyada liderlik kavramı da değişiyor, dijitalleşiyor. Dijital liderliğin esasları, prensipleri ve uygulamaları geleceği tasarlamak isteyen profesyonellerin kılavuzu olacak.

iletişim için..

DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM LİDERLİĞİ

Rekabet hızı ve şiddetinin hızla arttığı bir dünyada değişim liderliği'nin temel unsurlarının yanı sıra insan faktörünü ön plana koyan dönüşüm stratejileri, modelleri ve uygulamaları.

İletişim için..

VUCA DÜNYASINDA YENİ NESİL LİDERLİK

VUCA dünyasında yeni nesil organizasyonel liderliğin değişen tanımı. Kendimizi ve organizasyonlarımızı geleceğe hazırlayabilmenin en etkin yolları.

İletişim için..

YENİ NESİL GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON

Kurumiçi girişimcilik ve yeni nesil "startup" ekosisteminin temel yapı taşları. İnovasyon üzerine organizasyonel kültürü değiştirecek nitelikte son trend yaklaşımlar.

İletişim için..

MÜŞTERİ ODAKLI KURUM KÜLTÜRÜ

Pazarlamanın en kritik unsuru müşterilerin beklenti, ihtiyaç ve algıları üzerine yeni nesil bir ufuk turu. Rekabette öne çıkaracak en başarılı örneklerle rafine edilmiş müşteri deneyimi uygulamaları.

İletişim için..

ETKİLİ TAKIMLAR KURMA VE YÖNETME

Etkin, sonuç üreten, işbirlikçi, kapsayıcı ve aidiyet katsayısı yüksek ekipler nasıl kurulur? Sonrasında bu ekipler nasıl sürdürülebilir performans ile yönetilir? Bu sorulara kalıcı cevaplar içeren bir bilgi, beceri ve yetkinlikler.

İletişim için..

ETKİN GERİ BİLDİRİM VE KOÇLUK

Ekiplerin kendi içinde daha etkin ve işbirlikçi olmalarını sağlayacak doğru geri bildirim alma, dinleme ve verme eğitimi. Kurum için etkin iletişim ve çatışma yönetiminin yanı sıra koçluk ve mentorluk için uygulamalar. 

İletişim için..

Please reload

bottom of page