top of page

UZMANLIK

KONULARI

DEĞİŞİM | DÖNÜŞÜM

Dr. Serhat Tatlı, 2012 yılında değişim yönetimi konusunda yazdığı tezle doktora derecesi almaya hak kazanmıştır. Değişim Doktoru® markasının sahibidir ve bu kimliğiyle sayısız ulusal ve uluslararası konferanslara "değişim" başlığı altında konuşmacı olarak davet edilmektedir. Ayrıca, sektörlerinin lider kuruluşlarına yine bu başlık altında stratejik danışmanlık vermektedir.

İletişim için..

STRATEJİ | LİDERLİK

Dr. Serhat Tatlı, son derece rekabetçi olan tüketici elektroniği, mobil telekomünikasyon, ve teknoloji sektörlerinde uzun yıllar üst düzey yönetici ve girişimci olarak strateji oluşturmuş ve hayata geçirmiştir. Büyük ekiplere ve vizyona liderlik etmiş ve pek çok ödüle layık görülmüştür.

İletişim için..

İŞ GELİŞTİRME | GİRİŞİMCİLİK

Dr. Serhat Tatlı, farklı ve rekabetçi sektörlerde, Kuzey Amerika'dan uzak doğuya, Avrupa'dan orta doğuya kadar geniş bir coğrafyada zengin bir kültürel mozaik içinde iş yapma tecrübesine sahiptir. Bunun doğal bir sonucu olarak iş geliştirme ve girişimcilik konusunda eşsiz deneyimler ile beslenmiş ve kendine has yöntemlerle bu projeleri hayata geçirmiştir.

İletişim için..

İNOVASYON

Dr. Serhat Tatlı, gerek iş hayatındaki sektörel deneyimlerinden ve gerekse değişim süreçlerinin temel yapı taşlarından olması sebebiyle inovasyon konusunda uzun yıllar aktif uygulama imkanı bulmuştur. 21. yy'ın olmazsa olmazı halini alan bu konuda lider kurumlara danışmanlık hizmeti vermektedir.

İletişim için..

OYUNLAŞTIRMA

Teknoloji sektörü ve sosyal medyanın hayatımızdaki etkisinin artmasıyla iş hayatında insan etkileşimi ve oyun temelli bağlanma teorileri "gamification" yaklaşımının doğmasına sebep olmuştur. Bu konuda Dünya'nın lider eğitim kurumlarından The Wharton School'dan sertifika sahibi olan Dr. Tatlı pek çok firmaya oyunlaştırma başlığı altında danışmanlık hizmeti vermektedir.

İletişim için..

DİJİTAL PAZARLAMA

Dünya'nın 1 numaralı dijital pazarlama ajansı ağı olan Toronto merkezli WSI firmasının Türkiye iş ortağı olan Laudo A.Ş.'nin kurucu ortaklarından olan Dr. Tatlı yine WSI'ın global dijital pazarlama uzmanlığı sertifikasına sahiptir. 

İletişim için..

Please reload

bottom of page